Śląsk ciągle rozgląda się za napastnikiem.

Śląsk Wrocław szykuje dla swoich kibiców jeszcze jeden transfer. Pomimo iż okienko transferowe powoli się zamyka, wrocławianie ciągle szukają zastępcy Marco Paixao, który na zgrupowaniu drużyny w Żaganiu doznał kontuzji i będzie pauzował jeszcze przynajmniej 4 tygodnie. Jak mówi drugi trener Śląska ''Ciągle szukamy alternatywy dla Marco, kilka kandydatur upadło, ale także doszły nowe''. Jak na tą chwile w zespole znajduje się dwójka napastników są to Mariusz Idzik oraz Karol Angielski ale jest to melodia przyszłości- mówi trener Pawłowski. Do tej pory Śląsk szuka w kadrze tymczasowego następcy. Próbowani na szpicy byli już Sebastian Mila, Flavio Paixao oraz Mateusz Machaj, ale gradu goli nie zapewniają naszemu zespołowi.
Link do zdjęcia (http://www.wroclaw.sport.pl/sport-wroclaw/5,123437,16275780,Slask_trenuje_w_Zaganiu__Kontuzja_Paixao__selfie_z.html?i=7)